Arabic Russian English
Üye Girişi Üye Ol

"Türkiye'de ilk ve tek yerli Center Pivot üreticisiyiz"

NEDEN ATLANTİS SULAMA MAKİNELERİNİ SEÇMELİYİZ….

 Tarımsal Sulama Sistemleri

Mahsulde Maksimum Seviyede Artış Sağlar; İstenilen zamanda, istenilen yerde, istenilen miktarda su ve gübre yada ilaç uygulayarak daha fazla mahsul elde edebilirsiniz.

Ekonomik Uygulama Sağlar; Hassas uygulamalar için, mahsulünüzün direkt kök bölgesine su ve ilaç yada gübre uygulayarak minimum miktarda su yada ilaçla maksimum verim elde edebilirsiniz.

Kolay Kullanım: Güçlü, kolay kullanım sağlayan kontrol panelleriyle sulama yöntemi daha kolaydır.

İşgücü ve Zamandan Tasarruf Sağlar; Diğer sulama metodları ile karşılaştırıldığında, Atlantis sulama sistemi, hem işgücünden hem de zamandan tasarruf sağlayarak verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. En Az Bakım ve İşletme Maliyeti Sağlar; Atlantis, sulama makineleri tarlanızdaki yada çiftliğinizdeki kullanımlar için dizayn edilmiş ve üretilmiştir. En kaliteli parçalarla, en kaliteli işçiliklerin bir araya gelmesi sonucu imal edilmiştir. Bu sayede yıllarca kullanabileceğiniz bir sulama makinesidir.

Profesyonel Proje Desteği Sağlar; Atlantis, sulama makineleri sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak üzere, profesyonel bir teknik ekip tarafından projelendirilip üretilmektedir. Projelendirme ve uygulamalarda profesyonel teknik kadro sistematik bir şekilde çalışarak ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri üretmektedir. Aynı zamanda montaj ve satış sonrası tüm teknik servis ve yedek parça ihtiyaçlarınız da en kısa sürede profesyonelce karşılanmaktadır.

Gerekli Finans ve Ödeme Kolaylığı; Atlantis sulama makineleri için ihtiyacınız belirlendikten sonra size en uygun ödeme şekli sunulmaktadır.

Teknik Servis

Teknik Servisimizi
7/24 arayabilirsiniz.

0533 472 42 27

Bütün hakları saklıdır. ©2012 Atlantis Mühendislik